Deska sedesowa Uniwersalna HIGIENIC

Nowy produkt

Deska sedesowa uniwersalna HIGIENIC

Deska typu uniwersalnego wykonana z niezwykle trwałej żywicy poliestrowej. Produkt wysoko ceniony przez osoby starsze oraz niepełnosprawne.

Więcej szczegółów

2147483647 pozycje

Produkt dostępny. Wysyłka w 48h

510,40 zł brutto

  • Deska sedesowa HIGIENIC  to idealne rozwiązanie zarówno dla osób starszych, jak i niepełnosprawnych, które zwykle mają problem z poruszaniem się, siadaniem i wstawaniem. Jej solidna i stabilna konstrukcja  (z płyty MDF) wytrzyma nawet duży nacisk ciała lub nawet upadek na deskę podczas siadania.

    Z uwagi na specjalne potrzeby osób starszych i niepełnosprawnych deska posiada także inne udogodnienia - jej owal jest przerywany w przedniej części. Znacznie ułatwia to dostęp do stref intymnych, które starsze lub chore osoby potrzebują dodatkowo oczyścić po każdorazowym załatwianiu potrzeb fizjologicznych. Deska HIGIENIC posiada do wyboru zawiasy klasyczne lub wolnoopadające.

    Pasuje do wielu modeli toalet ceramicznych: Cersanit (Delfin, Edera, Laguna, Lider, Lotos, President) Hybner (Aga, Mira i inne) Koło (Caprice, Idol, Impuls, Panda, Solo, Nowa Top) Roca (Fit, Polo, Polo Plus, Madalena, Victoria    Produkt na specjalne zamówienie.
    W przypadku braku towaru na stanie czas realizacji wynosi około 3-4 tygodnie